LSU neturėjo vargo su VGTU

Beveik stipriausią sudėtį surinkę Lietuvos sporto universiteto studentai 5:0 nugalėjo Vilniaus Gedimino technikos universiteto komandą bei iškovojo pirmą pergalę sezone. Po įvartį nugalėtojams pelnė Martynas Vasiliauskas, Mantas Rusys, Laurynas Gaudiešius, Tomas Rakašius ir Donatas Gimbickas.

Nuo pat dvikovos pradžios varžovus spaudę kauniečiai vos neprisižaidė. Sužaidus maždaug dvidešimt minučių LSU gynėjams nuo vartų linijos teko išmušti kamuolį, tačiau netrukus jie surengė kontrataką ir po M.Vasiliausko įvarčio išsiveržė į priekį.

„Sakyčiau, kad jie palūžo jau po pirmo įvarčio, o mes laikėmės plano, žaidėme komandinį žaidimą ir.. pergalės buvome verti“, – apie rungtynes sakė LSU treneris Tomas Miliauskas.

Po septynių minučių krito antrasis rungtynių įvartis, o besibaigiant antrajam kėliniui – trečias. Po pertraukos abiejų komandų treneriai padarė daug keitimų, tačiau aikštėje ir toliau dominavo LSU.

„Jau po kelių dvikovos minučių buvo aišku, kad mums bus labai sunku. Jie buvo žymiai geresni ir užtikrintai laimėjo. Nelabai yra ką komentuoti, kai pralaimi už save stipresnei komandai“, – komentavo Giedrius Barevičius.

Leave a Reply