Studenčių salės futbolo turnyrą laimėjo ŠU merginos

Lietuvos studenčių merginų salės futbolo turnyrą Kaune laimėjo Šiaulių universiteto futbolininkės. Jos laimėjo visas ketverias turnyro rungtynes varžovėms nepalikdamos jokių šansų. Šešios komandos buvo suskirstytos į dvi grupes, vėliau stipriausios komandos paaiškėjo žaidžiant pusfinalius ir finalus.

A grupėje pirmąją vietą užėmė Šiaulių sporto gimnazijos merginos, kurios 3:1 nugalėjo Lietuvos sporto universiteto futbolininkes bei 1:0 įrodė pranašumą prieš Vilniaus Ozo gimnaziją. Kadangi trečiasis grupės susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1, tai reiškė, kad kelialapį į pusfinalį iškovojo Ozo merginos.

B grupėje Šiaulių universiteto merginos varžovėms nepaliko šansų. Iš pradžių 6:1 nugalėjusios Tarpautinį universitetą, šiaulietės antroje dvikovoje 6:0 įveikė ir Vilniaus universiteto merginas. Tiesa, vilnietės liko antros, grupės rungtynėse 2:0 įrodžiusios pranašumą prieš Tarptautinio universiteto komandą.

Pusfinaliuose triumfavo abi saulės miesto komandos. Universiteto merginos 1:0 įrodė pranašumą prieš Ozo gimnaziją, o Šiaulių sporto gimnazija 4:0 sutriuškino Vilniaus universiteto merginas.

Kovoje dėl vietų pergalę prieš tarptautinį universitetą iškovojo Lietuvos sporto universiteto studentės bei iškovojo penktąją poziciją. Mažajame finale Ozo gimnazija 4:2 nugalėjo VU, o ŠU komanda 3:1 buvo geresnė už Šiaulių sporto gimnaziją.