ŠU – VU. Trileris, iš kurio būtų galima parašyti knygą

Penktojo LSFL turo rungtynėse Šiaulių universiteto studentai namie lygiosiomis 2:2 sužaidė su Vilniaus universiteto komanda, o tai reiškia, kad turnyro lentelėje – trivaldystė. Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Kildras Kavaliukas, vilniečiams – Liutauras Rimkus ir Artūras Karasiovas.

 

Rungtynės prasidėjo VU futbolininkų aktyvesniais veiksmais. Kaip po dvikovos pripažino ŠU treneris Rytis Alūzas, jo auklėtiniais prireikė laiko, kad prisitaikytų prie varžovų. Kol jie taikėsi, VU sukūrė ataką, kuri baigėsi L.Rimkaus įvarčiu.

 

Iškart po to, Deividas Maciulis turėjo puikią galimybę padvigubinti skirtumą, tačiau vartininkas kamuolį atmušė. Pakartotiniu šansu smūgį blokavo gynėjas.

 

Tuomet jau įsižaidė šiauliečiai ir nedidelė persvara jau priklausė jiems. K.Kavaliukas įmušė ir pirmojo kėlinio pabaigoje, ir antrojo pradžioje, o tada.. susistūmdymas ir teisėjos sprendimas už dvi geltonas korteles iš aikštės pašalinti Agnių Juozapaitį.

 

“Nenoriu per daug kalbėti, bet teisėja tapo šių tikrai įdomių rungtynių didvyre. Taip neturėtų būti. Tačiau nepatenkinti ne tik mes. Varžovų treneris Rimantas (Turskis) taip pat rungtynių metu sugebėjo užsidirbti geltoną kortelę”, – sakė ŠU treneris.

 

Net ir žaisdami mažumoje, šiauliečiai stengėsi išlaikyti tempą ir netgi sukūrė puikią galimybę pelnyti pergalingą įvartį. Savo šansų turėjo ir vilniečiai. Vienas jų, virto puikiu A.Karasiovo smūgiu iš 18 metrų į viršutinį vartų kampą.

 

“Man atrodo, kad mes buvome geresni ir arčiau pergalės. Apskritai vertinant, sudalyvavome trileryje, iš kurio būtų galima parašyti knygą”, – konstatavo R.Alūzas.

 

“Puiki aikštė, rimtos rungtynės ir išlikusi intriga čempionate”, – sakė R.Turskis.

 

Foto: Zenono Ripinskio

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply