Du puikūs baudos smūgiai Kauno derbyje pergalę atnešė KTU

Pirmadienį vakare Lietuvos studentų futbolo lygoje buvo sužaistas Vilniaus miesto derbis, o antradienio vakarą įvyko Kauno miesto derbis. Tarpusavyje susigrūmė LSU ir KTU studentai, o pergalę rezultatu 2:1 pavyko iškovoti KTU ekipai.

Nemažai laiko KTU komanda buvo atsiliekančiųjų vaidmenyje, nes LSU nuo 28 minutės pirmavo po tikslaus Tomo Rakašiaus smūgio.

Visgi antrajame kėlinyje apsukas padidinusi KTU komanda ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą, o abu įvarčius puikiais baudos smūgiais pelnė Povilas Malakas.

„Visada smagu įmušti, bet dar didesnį džiaugsmą suteikia įvarčiai, kurie padeda komandai iškovoti pergalę. Abu įvarčius įmušiau po baudos smūgių, galiu pasakyti, kad gaila, jog niekas nefilmavo“, – savo pasirodymu džiaugėsi saugas.

Įdomu tai, kad KTU sugebėjo laimėti net ir žaisdami dešimtiese. 75 rungtynių minutę raudoną kortelę gavo Žygimantas Grinevičius, bet praktiškai iškart po šio epizodo T. Malakas ir įmušė pergalingą įvartį.

„Po raudonos kortelės labai nepasimetėme, išlaikėme tempą ir stengėmės apsiginti bei greitai pereiti į puolimą“, – tikino P. Malakas.

Apie pačias rungtynes LSU pergalės kalvis kalbėjo: „Kaip ir priklauso derbiui, rungtynėse netrūko aistrų ir kovos. Pirmas kėlinys buvo apylygis, tiek mes, tiek LSU komanda neturėjo gerų progų pasižymėti, bet vis tik šeimininkai sugebėjo įmušti. Antrajame kėlinyje perėmėme žaidimo kontrolę ir susikūrėme nemažai progų. Džiugu, kad pavyko persverti rezultatą mūsų naudai, nors baigėme rungtynes dešimtiese. Manau, rezultatas dėsningas, nes antrame kėlinyje tikrai buvome aštresni ir galėjome įmušti dar daugiau įvarčių“.

Po šios pergalės KTU ekipa susigrąžino antrąją vietą. Komanda turi 17 taškų ir 2 taškais lenkia vienu maču mažiau sužaidusią VU komandą. Tuo metu LSU su 11 taškų yra ketvirta.

Leave a Reply