Lietuvos studentų rinktinė apmaudžiai nusileido Kaliningrado atstovams

Rimanto Turskio treniruojama Lietuvos studentų rinktinė draugiškose rungtynėse 2:3 nusileido Kaliningrado regiono studentų rinktinei. Dukart pirmavusiems lietuviams po įvartį pelnė Arvydas Miklovis ir Agnius Juozapaitis.

Sostinės „Sportimos“ manieže vykusias rungtynes lietuviai pradėjo kur kas aktyviau. Per pirmąsias dešimt minučių bent trys perspektyvios atakos buvo sukurtos dešiniuoju kraštu. Tiesa, nei vienas epizodas rimtesniu pavojumi prie varžovų vartų nevirto. Po gerų dešimties minučių nuo susitikimo pradžios svečiai iš Rusijos po truputį išlygino žaidimą, o netrukus ir perėmė iniciatyvą.

Ironiška, kad būtent tuomet lietuviai įmušė pirmąjį įvartį. Vėl dešiniuoju kraštu surengę ataką, lietuviai priekyje surado Ronaldą Misiūną, kurio smūgis į vartus virto rezultatyviu perdavimu. Į A.Miklovio koją atsimušęs kamuolys netrukus atsidūrė vartų tinkle. Vis tik džiaugtis lietuviai per ilgai negalėjo, nes po kampinio pražiopsojo Danilą Glebovą, kuris atstatė pusiausvyrą.

Po išlyginamojo įvarčio didesne iniciatyva negalėjo pasigirti nei vieni, nei kiti, o vienintelė proga per likusias pirmojo kėlinio minučių virto įvarčiu į rusų komandos vartus. Be varžovų priežiūros paliktas Agnius Juozapaitis tiksliu smūgiu į apatinį vartų kampą darsyk lietuviams suteikė pranašumą.

Po pertraukos komandos žaidė lygų, atvirą, akiai gražų futbolą. Ypatingų progų sukurta nebuvo, tačiau pusprogių turėjo tiek vieni, tiek kiti.

Situacija visiškai pasikeitė traumą patyrus Artūrui Lukšai. Kol jam buvo suteikta medicininė pagalba, žaidimas buvo sustabdytas. Iškart po to, per trumpą laiką rusai įmušė du įvarčius ir garantavo sau pergalę.

„Pusantro kėlinio žaidėme visai gerai, tačiau vėliau neužteko jėgų. Reikia suprasti, kad jų čempionatas baigėsi vos prieš kelias dienas, o mūsų – prieš mėnesį. Fizinio pasiruošimo stoka rungtynių pabaigoje buvo akivaizdi“, – po rungtynių kalbėjo Lietuvos studentų rinktinės vyriausiasis treneris Rimantas Turskis.

Lietuvos rinktinės sudėtis: Marius Šalkauskas, Arminas Čivilis, Artūras Lukša, Adomas Mika, Jonas Ulberkis, Andrius Kazakevičius, Arvydas Miklovis, Ronaldas Misiūnas, Rokas Filipavičius, Agnius Juozapaitis, Martynas Vasiliauskas; Rokas Lazdinauskas, Ernestas Macenis, Jonas Lipka.

Dar vienas kontrolines rungtynes Lietuvos ir Rusijos Kaliningrado srities studentų rinktinės Sportimos manieže žais trečiadienį 12.30 valandą.