Po 35 metų suformuota Lietuvos studentų rinktinė dalyvaus turnyre Ukrainoje

Po 35 metų suformuota Lietuvos studentų rinktinė šiandien išvyko į keturių komandų turnyrą Ukrainos Ivano Frankisko mieste. Rimanto Turskio treniruojami Lietuvos futbolininkai sužais dvejas rungtynes: gegužės 4 dieną pusfinalyje – su rumunais, ir gegužės 5 dieną finale arba mažajame finale – su Ukraina arba Lenkija.

“Šiemet LSFL čempionatas labai apylygis, todėl norėjome, kad savo atstovų turėtų visų universitetų komandos. Vakar vakare padarėme treniruotę, tai vaizdas visai neprastas, nors komandą galėjome turėti ir dar pajėgesnę. Pagrindinis tikslas yra parodyti, kad Lietuvoje studentų futbolas yra gyvas. Žinoma, visada norisi laimėti, to sieksime, bet esminis dalykas yra tas, kad pagaliau pavyko suformuoti ir studentų rinktinę.“,- pasakojo R.Turskis.

Rinktinės trenerių štabe be R.Turskio taip pat bus LEU atstovas Donatas Gražulis bei KTU atstovas Gintaras Grigonis. Komandos vadovas Vytas Jančiauskas.

Rinktinės sudėtis: Ronaldas Grižas ir Valdas Kondratovič (abu VGTU), Adomas Mika ir Artūras Pečiulis (abu ŠU), Skirmantas Rakauskas (KU), Vaidas Kavaliauskas ir Arvydas Miklovis (abu KTU), Jonas Ulberkis (LSU), Tomas Bielickas, Justinas Janušonis, Andrius Kazakevičius ir Albert Voskunovič (visi LEU), Liutauras Rimkus ir Tomas Misiūnas (VU) ir Edvinas Gintalas (ASU).

Į Lietuvą rinktinė sugrįš sekmadienį.

Leave a Reply