Į LSFL sugrįžęs Šiaulių Universitetas pateikė staigmeną praėjusių metų vicečempionams

Trečiadienį Vilniuje buvo sužaistos antrosios Lietuvos studentų futbolo lygos (LSFL) sezono rungtynės, kuriose susitiko Vilniaus Gedimino Technikos Universiteto (VGTU) ir Šiaulių Universiteto (ŠU) rinktinės. Po atkaklios kovos komandos pasidalino po tašką ir sužaidė lygiosiomis 1:1.

Į LSFL pirmenybes sugrįžę šiauliečiai dar pirmojo kėlinio metu sugebėjo išsiveržti į priekį. 35-ąją rungtynių minutę įvarčiu pasižymėjo Vytaras Bloškys.

ŠU ekipa po šio įvarčio ilgą laiką pirmavo, tačiau namuose žaidę VGTU studentai vis tik sugebėjo sugrįžti į rungtynes ir rezultatą išlygino. 82-ąją minutę pasižymėjo Valdas Vitkauskas.

Pirmasis LSFL pirmenybių turas ketvirtadienį bus užbaigtas Kauno NFA aikštėje, kurioje jėgas išmėgins Vytauto Didžiojo Universitetas (VDU) ir Lietuvos Edukologijos Universitetas (LEU).