Studentų lygoje prasideda antrasis ratas

Po žiemos pertraukos į šalies stadionus sugrįžta Lietuvos studentų futbolo lygos kovos. Šeši universitetai tęs kovą, kuri prasidėjo dar praėjusių metų rugsėjį. Prieš antrąjį ratą geriausias pozicijas turi Vilniaus universiteto rinktinė, kurios sąskaitoje 10 iškovotų taškų.

„Jei atvirai, tai nuotaikos ne tokios geros, kokios buvo pirmajame rate. Didelis praradimas – Joriaus Dėlkaus išvykimas pagal Erasmus programą, turime problemų su aikštės žaidėjais, su vartininkais, su treniruotėmis ir panašiai.

Universitetas padarė geras sąlygas treniruotis, tačiau kažkaip sunkiai gaunasi. Dabartiniai studentai nori gauti nieko nedarydami. Taip kad faktas, jog apginti čempiono titulą bus labai sudėtinga“, – sakė VU ilgametis treneris Rimantas Turskis.

Jo treniruojama komanda vienu tašku lenkia Klaipėdos universiteto futbolininkus, kurių rezultatus pirmajame rate labiausiai lėmė surinkta sudėtis vienoms ar kitoms rungtynėms. Klaipėdiečiai per penkerias rungtynes iškovojo dvi pergales ir net tris kartus sužaidė lygiosiomis.

„Mūsų nuotaikos gana neblogos, o tam, kad galėtumėm pakovoti dėl pirmosios vietos, svarbiausias rodiklis – žaidėjų galimybės žaisti. Tačiau sezonas yra sudėtingas, praktiškai visi žaidėjai atstovaujai „Neptūno“ („TopSport Pirmoje lygoje“) arba „Neptūno“ B (Antroje lygoje) komandoms.

Studentų lygoje mūsų laukia gana sudėtingas ratas, tačiau, kad ir kaip būtų, taškų lengvai dalinti nežadame. Bandysime laviruoti“, – sakė KU treneris Evaldas Misiūnas.

Klaipėdiečiai antrąjį ratą pradės akistata Kaune su LSU komanda, kuri pirmąjį ratą užbaigė penktoje vietoje. Tiesa, nuo pirmosios ją skiria viso labo keturi taškai. E.Misiūnas neslepia, kad į Kauną komanda vyksta laimėti.

Šią savaitę lygoje bus sužaista dar viena dvikova, kurioje trečią vietą (8 taškai) užimanti Vytauto Didžiojo universiteto rinktinė susikaus su vos vieną tašką per pirmąjį ratą iškovojusiais Kauno technologijos universiteto studentais.

Naujasis LSFL čempionas paaiškės gegužės 22 dieną.

Leave a Reply