Ketvirtadienį – sostinės ekipų triumfas

Lietuvos studentų futbolo lygos antrajame ture ketvirtadienį Kaune LSU 0:6 pralaimėjo antrą pergalę iškovojusiems Vilniaus universiteto studentams, o sostinėje – Vilniaus TECH 3:1 buvo pajėgesnis už KTU rinktinę.

 

LSU – VU 0:6

Rimanto Turskio treniruojami Vilniaus universiteto auklėtiniai be didesnių pastangų sutriuškino Lietuvos sporto universiteto komandą, kuriai tai buvo antrasis pralaimėjimas iš eilės. Šįsyk šiurkščios kauniečių klaidos apie geresnį rezultatą jiems pasvajoti net neleido.

Pirmasis įvartis krito dešimtąją minutę, kai Jonas Lebedevas reidu per pusę aikštės atsirado vienas prieš varžovų vartininką Vytį Morkūną, kurį gana lengvai pergudravo. Ir LSU nelaimei, tai buvo tik pradžia.

Po penkių minučių krito antrasis įvartis, kuris galėtų būti pretendentu į gražiausio titulą. Giedrius Onuškevičius iš dešiniojo krašto tolimu smūgiu perkėlė vartininką bei padvigubino skirtumą.

Po to antrojo įvarčio LSU žaidimas visiškai sugriubo, o klaidos gynyboje tiesiog rėžė akis. Dar iki pertraukos VU įmušė du įvarčius, po pertraukos taip pat du, nors galėjo jų primušti gerokai daugiau.

Per šias rungtynes J.Lebedevas pasižymėjo trimis įvarčiais, G.Onuškevičius – dviem, dar sykį pasižymėjo Arnas Neimantas.

 

Vilnius TECH – KTU 3:1

Po kiek nepelnyto skaudaus pralaimėjimo pirmajame ture Giedriaus Barevičiaus treniruojami Vilniaus Gedimino technikos universiteto auklėtiniai iškovojo pergalę prieš KTU.

Nuo pirmų minučių iniciatyvą į savo rankas perėmę vilniečiai uždarė varžovus jų pačių aikštės pusėje, sukūrė bent kelias progas, tačiau jomis pasinaudoti nesugebėjo.

Neįmuši tu – įmuš tau. Kažkur girdėta? Dviese Vilniaus TECH gynėjai nesusikalbėjo, leido varžovams uždirbti kampinį, pelnyti įvartį ir išsiveržti į priekį.

Kaip į tai sureagavo TECH? Beveik niekaip, nes jie ir toliau bandė ieškoti savųjų šansų. Surado po kampinio, kai galva pasižymėjo Akesas Okolovič.

Dar iki pertraukos įspūdingą reidą sukūrė Jurgis Stankevičius, kuris padėjo ant lėkštutės kamuolį tamp pačiam A.Okolovič, kurio antrasis įvartis aikštės šeimininkus išvedė į priekį.

Po pertraukos KTU studentai žaidė žymiai geriau nei pirmajame kėlinyje, tuo pačiu priversdami varžovus kiek atsitraukti. Rungtynių lemtis nulemta buvo 77 minutę, kai dar vienas J.Stankevičiaus reidas virto rezultatyviu perdavimu Kajui Matažinskui. Pastarajam teliko pasiųsti kamuolį į tuščius vartus.

„Manau, kad pergalės nusipelnėme. Ilgą rungtynių dalį žaidėme tokį žaidimą, kokį noriu matyti. Tik tiek, kad su realizacija turėsime padirbėti“, – reziumavo G.Barevičius.

 

 

Leave a Reply