VU pranoko VGTU bei pakilo į antrąją vietą

Antrojo rato pirmose Lietuvos studentų futbolo lygos rungtynėse Vilniaus universiteto komanda 3:1 nugalėjo Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentus bei turnyro lentelėje palypėjo iki antrosios pozicijos. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Giedrius Onuškevičius, vieną – Vytenis Ruzgas. Pralaimėjusiųjų gretose pasižymėjo Vilmantas Bingelis.

Geriausias rungtynes šiame sezone sužaidusi Vilniaus universiteto komanda visus klausimus išsprendė per pirmąjį kėlinį. Puikiai ekipai dirigavęs Deividas Malžinskas, sužaidus beveik pusvalandį, vienas pats įveikė trijų varžovų gynybą, atliko perdavimą G.Onuškevičiui, kuriam liko iš kelių metrų pasiųsti kamuolį į vartų tinklą.

To paties D.Malžinsko pastangomis buvo sukurtas ir antrasis įvartis. Iš aikštės vidurio perkėlę ataką į kraštą VU futbolininkai netrukus pavojingoje situacijoje surado V.Ruzgą, kuris padvigubino skirtumą. Iki pertraukos krito ir trečiasis įvartis, kuris, iš esmės, sudėliojo visus taškus ant „i“.

„Aktyviai treniravomės ir iškart matosi rezultatas. Galvoju, kad jei tokiu tempu galėtumėm treniruotis pora mėnesių, būtumėm pretendentai į čempiono titulą“, – komentavo VU treneris Edvardas Malkevičius.

Po pertraukos žaidimas apsilygino. VGTU komanda įmušė įvartį, vėliau dar kelis kartus grasino padaryti tą patį, tačiau to padaryti nepavyko.

„Jei kalbame apie visas rungtynes, tai meistriškumo lygis jautėsi. Kita vertus, nebuvo taip, kad viena komanda buvo visiškai uždaryta, o kita su ja darė, ką norėjo. Didžiausias skirtumas – klaidų išnaudojimas. Taip, antrajame kėlinyje šiek tiek pagadinome nervus, tačiau laimėjo stipresnė komanda“, – komentavo VGTU treneris Giedrius Barevičius.