Patvirtintas naujasis LSFL čempionatas – 5 komandos, 4 ratai

Dėl pandemijos pavasarį antrąjį ratą atšaukusi ir čempionu Šiaulių universitetą paskelbusi Lietuvos studentų futbolo lyga į stadionus sugrįš rugsėjo 28–ąją. Jau aišku, kad naujajame sezone lyga turės naująjį čempioną, nes šiauliečiai būsimose pirmenybėse, deja, nedalyvaus.

Lygos vadovų posėdyje buvo patvirtinta, kad šiemet varžysis 5 universitetai. Čempionate bus sužaisti keturi ratai arba šešiolika kiekvienos komandos rungtynių. Pusė pirmenybių bus sužaista šiemet, antra pusė – jau pavasarį.

„Paskutiniais metais komandoms tekdavo sužaisti vos po dešimt rungtynių, o tai yra per mažas skaičius. Apie savo atsisakymą dalyvauti paskelbus šiauliečiams, nutarėme padaryti tai, ką galime geriausio. Visi dalyviai į keturių ratų formatą pažiūrėjo labai teigiamai“, – sakė LSFL prezidentas Rimantas Turskis.

Dėl čempiono titulo šiemet varžysis KTU, VU, VDU, LSU ir Vilniaus TECH universitetai. Pirmajame ture Vilniaus universiteto komanda susikaus su Vytauto Didžiojo universiteto studentais, o Lietuvos sporto universitetas namie priims Vilniaus Gedimino technikos universiteto komandą.

Priminsime, kad praėjusį savaitgalį vykusį 8×8 lygos čempionatą laimėjo KTU studentai. Praėjusių metų sezone jie liko antri. Iškart už jų: VU, LSU, Vilniaus TECH ir VDU komandos.

Pagal naujus nuostatus, LSFL pirmenybėse be studentų gali dalyvauti keturi 16–19 metų mokiniai, taip pat trys aukštosios mokyklos absolventai (vieni metai po baigimo) ir du vyresni nei 27 metų amžiaus studentai.

Leave a Reply