LSU iškovojo pirmąją pergalę antrajame rate

Vakar Lietuvos studentų futbolo lygoje buvo sužaistos vienos atidėtos devintojo turo rungtynės. Jose LSU ekipa iškovojo pelnytą pergalę ir 2:0 įveikė VDU/ŠA ekipą.

Svečiai į šias rungtynes atvyko vos su vienu keitimu, o tai leido LSU ekipai dominuoti aikštėje, tačiau daugybės savo progų komandai nepavyko išnaudoti.

Po įvartį LSU pelnė tik abejų kėlinių pabaigose. 43 minutę pirmąjį mačo įvartį pelnė Mantas Rusys, o 81 minutę pasižymėjo Tomas Rakašius.

Reikia paminėti ir tai, kad LSU prieš pat pirmąjį savo įvartį nerealizavo 11 metrų baudinio, tačiau tai komandos iš vėžių neišmušė.

„Rungtynės nuo starto pradžios persikėlė į varžovų pusę, turėjome daug progų, bet vartininko ir visos priešininkų komandos nenoras pasiduoti neleido taip lengvai įmušti įvarčių. Manau, rezultatas turėjo būt kitoks, nes skyrėsi komandų lygis, bet progų realizacija netenkino mūsų“, – kalbėjo įvartį įmušęs M. Rusys.

Nors futbolininkas šiame mače neįmušė 11 metrų baudinio, tačiau jis dėl to galvos nenuleido ir buvo tikras, kad savo šansą dar turės. Kaip pamatėme vėliau, taip ir nutiko.

„Nepavyko įmušti baudinio, bet žinojau, kad sulauksiu dar savo šanso ir išnaudosiu“, – pridūrė LSU narys.

Tai buvo pirmoji LSU pergalė antrajame čempionato rate ir po jos komanda su 11 taškų pakilo į ketvirtą vietą. Tuo metu VDU/ŠA su 8 taškais lieka paskutinėje, septintoje pozicijoje.

Leave a Reply