VU pergalę prieš ŠU lėmė vienas įvartis

LSFL (Lietuvos studentų futbolo lygoje) sužaistos dar vienos rungtynės, kuriose lyderių vaidmeny įsitvirtina VU futbolininkai. Pastarieji 1:0 įveikė Šiaulių Universiteto studentus.

Vilniuje vykusiose rungtynėse studentų komandos susitiko VU stadione. Žaidėjams iš naujo reikėjo pratintis prie natūralios dangos. Būtent, ta pažintimi su aikšte ir kamuoliu galėtų būti pirmojo kėlinio akcentas. Pamažu, išryškėjo ir ŠU kamuolio kontrolės procentas. Tačiau tai nevirto į itin pavojingas progas ar juo labiau įvarčius.

Antroje žaidimo pusėje žaidimas buvo apylygis. Nors kamuolio kontrolė buvo geresnė šiauliečių pusėje, atakas geriau sekėsi kurti vilniečiems. Vienas prasiveržimų buvo sėkmingas. 61 –ąją minutę VU rinktinės narys Liutauras Rimkus sugebėjo pelnyti savo komandai įvartį. Tai buvo vienintelis rungtynių įvartis, padovanojęs vilniečiams tris taškus.

ŠU rinktinės narys Ernestas Pilypas įvardija pagrindines problemas, neleidusias pasiimti svarbių trijų taškų.

„Pritrūko sėkmės, pirmoje rungtynių pusėje turėjome iniciatyvą, tačiau jos neišnaudojome. Antrame kėlinyje pasipylė klaidos, praleidome įvartį. Žaidimas tapo labai atviras, dėl ko varžovai galėjo rezultatą padidinti. Spaudėme, daug atakavome, tačiau niekaip negalėjome pasiekti įvarčių, turėjome gerų progų, bet jų neišnaudojome.

Kamuolio kontrolė priklausė mums, tas matėsi ir rungtynių pradžioje ir prasileidus įvartį, taip varžovai susikoncentravo į gynybą ir daug bei pavojingai kontraatakavo. O mums belieka tobulinti realizaciją.

Į ateitį žiūrime optimistiškai, nes nėra aiškių lyderių, taip pat ir autsaiderių. Manau, sezono pabaiga bus itin idomi ir intriguojanti“, – mintimis dalinosi E. Pilypas.

VU naujasis vartų sargas Tomas Čepulis palankiai vertina komandos žaidimą ir dalinasi savo nuostaba dėl LSFL lygio.

„Kadangi už VU komandą žaidžiau pirmą kartą, tai įspūdis tikrai geras, tikėjausi silpnesnės universitetų lygos. Komanda sužaidė solidžiai, drausmingai. Gynyba tvarkėsi puikiai, o puolime sukūrėme tikrai keletą gerų progų, tad įvarčių galėjo būti ir daugiau. Manau, kitose rungtynėse aštrumo atakose bus daugiau, o gynyba bus dar drausmingesnė“, – įžvalgas dėstė T. Čepulis.

Leave a Reply