Įvarčių liūtis VDU/ŠA – KTU rungtynėse

Pagreitį įgavusiame LSFL (Lietuvos studentų futbolo lygos) sezone sužaistos dar vienos rezultatyvios rungtynės, kurių dalyviais buvo VDU/ŠA bei KTU ekipų futbolininkai. Šių įvairialypį žaidimą šiame sezone demonstruojančių komandų galutinė baigtis nuspręsta tik 87-ąją minutę. Pergalę rezultatu 4:2 šventė KTU studentai.

LEU stadione vykusiose rungtynėse gerą pradžią susikūrė svečiai iš Kauno. Įpusėjus kėliniui, kauniečiai surezgė ataką, kurioje bandė sutalžyti šeimininkų vartininką. Smūgis – atrėmimas, smūgis – atrėmimas, na ir trečias – tikslus kamuolys vartininkui tarp kojų ir pirmasis įvartis skriejęs į VDU/ŠA ginamus vartus 30-ąją minutę.

Antrasis svečių įvartis buvo pelnytas  40-ąją minutę, kai į priekį pasileido Davide Pjantonas ir iš aštraus kampo tiksliai į tolimąjį kampą padvigubino skirtumą.

Antrajame kėlinyje šeimininkai kiek rimčiau kibo varžovams į atlapus ir bandė taisyti susiklosčiusią padėtį. Ir skirtumą jiems sumažinti pavyko 55-ąją minutę po Andriaus Kazakėvičiaus reido į baudos aikštelę ir situacijoje vienas prieš vieną.

Tačiau netrukus , 57-ąją minutę, antausį sudavė svečiai greitoje atakoje. Aštrus ir tikslus perdavimas į varžovų baudos aikštelę, meistriškas Justo Vaišnio kojos kištelėjimas po kamuoliu ir kamuolys VDU/ŠA vartų tinkle.

Dar vienas KTU įvartis krito taip pat greitoje atakoje, kuomet iš krašto paduotas kamuolys tinkamai nusileido puolėjui Davide Piantonui po kojomis, kuriam liko apžaisti gynėją bei įveikti vartininką, ką jis ir užtikrintai padarė 76-ąją minutę.

Nors VDU/ŠA sumažino skirtumą 87-ąją rungtynių minutę, tačiau šis įvartis bent taško šiai ekipai padovanoti negalėjo. Teisėjas skelbė pabaigą ir KTU pergalę 4:2.

KTU Justas Vaišnys:

„Rungtynės buvo kovingos, nes žaidžiant lietingu ir vėsiu oru kitaip būti ir negalėjo. Susikūrėme daugiau progų, bet pradžioje šiek tiek šlubavo realizacija. Treneris perspėjo, kad varžovai žais ilgais perdavimais, todėl buvome pasiruošę tokiam jų žaidimui. Įvarčius mušėme po greitų atakų, nes pozicinėse atakose buvo labai sunku kažką sukurti. Keli greiti, tikslūs perdavimai ir atsidūrėme gerose pozicijose mušti įvarčiams.

Labai geras jausmas pelnyti įvartį, kadangi esu pirmakursis, žaidžiu pirmus metus, smagu jau dabar prisidėti prie komandos pergalių įvarčiais. Tai padeda įsilieti į kolektyvą ir sustiprinti pasitikėjimą savimi.

Saugojomės ilgų perdavimų, bet būtent po tokio perdavimo gavome įvartį, galima sakyti, iš niekur. Tada visi pabudome ir pradėjome vėl žaisti. Surengėme greitą ataką ir pasisekė uždaryti draugo perdavimą. Tai kažkiek apramino varžovų užsidegimą.

Nuotaikos kaip ir po kiekvienos pergalės yra labai geros,  bet ir treneris, ir mes patys žinome kur dar reiktų padirbėti, todėl laukia dar daug darbo.“ – optimistiškai į ateitį žvelgė J. Vaišnys.

VDU/ŠA Andrius Kazakevičius:

„Įvartis, kurį įmušiau suteikė komandai papildomų jėgų ir pasitikėjimo, kad galime išlyginti rezultatą. Man asmeniškai įvartis didelio džiaugsmo nekėlė, nes galutinis rezultatas buvo ne mūsų naudai. Antrąjį kėlinį pradėjome su pakylimu, stengėmės kuo greičiau įmušti bent vieną įvartį ir tai mums pavyko. Deja, po kelių minučių praleidome. To priežastis, mano nuomone, yra koncentracijos stoka gynyboje. Persverti rezultatą galimybių tikrai turėjome, tiek pirmajame, tiek antrajame kėliniuose turėjome puikių galimybių įmušti.

Šiose rungtynėse mums pritrūko užtikrintumo gynyboje, koncentracijos ir žaidybinės drausmės. Šis susitikimas, žaidybine prasme, mums buvo vienas iš prastesnių pairodymų. Daug kas nepavyko, per dažnai klydome.

Tačiau nuotaikos komandoje geros, nes prieš sezoną aukštų tikslų išsikėlę nebuvome, svarbiausia, kad išsaugojome šansus antrąjame rate patekti į trejetuką. Treneris labai didelių priekaištų neturėjo ir sakė, kad svarbiausia yra jausti malonumą žaidžiant, ką mes ir stengiamės daryti kiekvienose rungtynėse.“ – trenerio žodžius citavo A. Kazakevičius.

 

Leave a Reply