Šiauliečiai sostinėje nepasigailėjo VGTU

LFF stadione sužaistos šeštojo turo LSFL (Lietuvos studentų futbolo lygos) rungtynės, kuriose susitiko VGTU ir ŠU studentai. Įtikinamą ir įvarčių kupiną pergalę minėjo svečiai iš Šiaulių, įveikę vilniečius rezultatu net 6:0.

Dar pirmajam kėliniui neįpusėjus, niekas nežinojo, kas laukia VGTU vartininko. Tačiau atėjus dvidešimtai minutei, kas dešimt minučių prasidėjo svečių dovanos šeimininkų vartų link. Viena jų įskrido jau minėtą 20-ąją minutę. Nuo 16 metrų smūgį paleidęs Rokas Lazdinauskas pradėjo vakaro šou.

31-ąją minutę, tas pats ŠU ekipos veikėjas R. Lazdinauskas užbaigė kontraataką tiksliai, nuginklavęs vartininką vienas prieš vieną, po nesėkmingo VGTU pakelto kampinio.

53-iąją Agnius Juozapaitis baudžia trečiąsyk, paleidęs sudėtingą smūgį nuo baudos aikštelės pusiau krašto, nepalikdamas jokių vilčių šeimininkų vartininkui.

Likęs pusvalandis iki rungtynių pabaigos visiškai parklupdė vilniečius, o jų kapituliacija – dar trys praleisti įvarčiai. VGTU ekipoje prasidėjo keitimai, kurie, deja, šiems neatnešė gražesnio vaizdo aikštėje. O Šiauliai šventė įtikanamą pergalę rezultatu 6:0.

VGTU Deivydas Maciulevičius:

„Mūsų komandai rungtynės atrodė ne kaip, nes žaidimas nebuvo geras, priimti neteisingai sprendimai, kurie privertė mus klysti, o už klaidas varžovai mus baudė. Pirmi įvarčiai krito po mūsų klaidų. Laisvai leidome smūgiuoti, bėgti į greitas atakas. Manau, kad kai kurių įvarčių buvo galima ir išvengti, tačiau reikia pripažinti, kad varžovai žaidė žymiai geriau ir reikia juos pasveikinti su pelnyta pergale.

Varžovams žaidžiant pirmu numeriu bandėme perėmus kamuolį bėgti į greitas atakas, tačiau daug klydome aikštės viduryje, dėl ko varžovai perėmę kamuolį dažnai mus pavojingai atakuodavo. Manau, kad realių ir gerų galimybių beveik neturėjome, nes trūko aktyvesnio žaidimo puolime. Šiauliai taip pat gerai gynėsi.

Kitose rungtynėse tikimės tik pergalės. Visada išeini į aikštę siekti tik pergalės. O motyvacijos visada yra. Komanda gavo stiprų smūgį, kuris privers susimąstyti kiekvienam žaidėjui, tačiau tai ne visas čempionatas, o tik vienos rungtynės, todėl turime žiurėti į priekį ir kitose rungtynėse parodyti, kad tai buvo tik atsitiktinumas,“ – pasakojo D. Maciulevičius.

ŠU Agnius Juozapaitis:

„Kelionės įprastas dalykas, tad tas įtakos žaidimui neturėjo. Visos rungtynės sunkios, jei jose atsiduodi 100%, tad nebuvo taip lengva, kaip gali atrodyti. Manau, tiesiog labiau norėjome laimėti, visas rungtynes žaidėme užtikrintai, o to pergalei užtenka.

Tokio tikslo kaip primušti niekada nebūna. Svarbiausia pergalė, o jei duoda mūšt, muši – paprasta. Asmeniškai pačiam, visada smagu įmušti, tačiau labai to nesureikšminu, svarbiausia bendras rezultatas – laimėjimas,“ – kuklinosi A. Juozapaitis.

Zenono Ripinskio nuotraukos:

Leave a Reply