Aptartos Lietuvos studentų futbolo sezono aktualijos

Birželio 16-ąją Lietuvos studentų futbolo lygos nariai sudalyvavo posėdyje, kuriame aptarė 2025–2026 metų sezono peripetijas bei aktualius klausimus.

Posėdis vyko mišriu būdu VDU Žemės ūkio akademijos patalpose, atvykus LSFL nariams į susirinkimo vietą arba nuotoliniu būdu.

Pirmasis dienotvarkės klausimas buvo 2025–2026 metų sezono Lietuvos studentš futbolo apžvalgas, iškilusios problemos bei įvertinimas.

Apžvelgdami Lietuvos atstovų pasirodymą SELL žaidynėse, pasisakė Klaipėdos universiteto, Lietuvos sporto universiteto ir Vilniaus universiteto treneriai.

Itin aktualus buvo trečiasis klausimas dėl Lietuvos rinktinės pasiruošimo 2026 metų FISU pasaulio studentų salės futbolo čempionatui, kuris liepos mėnesį vyks Lenkijoje. D grupėje lietuvia varžysis su Saudo Arabijos, Naujosios Zelandijos ir Slovakijos komandomis. Pasiruošimo procesą išsamiai pristatė šios rinktinės treneriai Donatas Gražulis ir Tomas Miliauskas.

Posėdyje dalyvavę atstovai susipažino su LSFL atnaujinto logotipo variantais ir pasidalino nuomone kaip galima būtų jį pagerinti.

LSFL nariai galėjo pateikti pasiūlymus dėl 2026–2027 metų Lietuvos studentų futbolo čempionato ir kitų varžybų vykdymo. Posėdžio pabaigoje buvo aptarti iškilę einamieji klausimai.

Leave a Reply