Šiaulių Universitetas didina atotrūkį nuo varžovų

Ketvirtadienio vakarą LEU stadione, Vilniuje, buvo sužaistos dar vienos 11-ojo turo Lietuvos studentų futbolo lygos rungtynės.

Jose triuškinančią pergalę iškovojo svečiuose žaidusi Šiaulių Universiteto komanda, kuri nepaliko vilčių VDU/ŠA ekipai ir ją įveikė rezultatu 4:0.

Pirmajame kėlinyje ŠU pelnė tik vieną įvartį. 31 mačo minutę pasižymėjo Rokas Petrauskas.

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai iš Šiaulių savo persvarą padvigubino, kuomet įvartį pelnė Ronaldas Misiūnas.

VDU/ŠA stengėsi nepasiduoti, bet rungtynių pabaigoje nuovargis davė savo ir ŠU juos dukart baudė. 83 minutę įvartį įmušė Vytaras Bloškys, o po keturių minučių tai padarė ir Dovydas Lunskis.

„Rungtynės nebuvo sunkios, nuo pat pirmų minučių spaudėme varžovus, kontroliavome kamuolį ir kūrėme pavojingas atakas per kurias pavyko įmušti keturis įvarčius. Manau, kad toks rezultatas puikiai atspindi vaizdą aikštėje“, – savo mintimis apie šį mačą pasidalino antrąjį įvartį pelnęs Ronaldas Misiūnas.

Po šios pergalės ŠU futbolininkai turi surinkę jau 23 taškus ir net 9 taškais lenkia antroje vietoje esančią KTU komandą.