Studentų mažojo futbolo čempionais tapo VU futbolininkai

Savaitgalį Kauno Nacionalinės futbolo akademijos (NFA) aikštėje dvi dienas vyko Lietuvos studentų mažojo futbolo turnyras, kuriame nugalėtojų taurę į viršų kėlė Vilniaus Universiteto (VU) futbolininkai.

Vilniečiai iš pradžių rezultatu 6:0 sutriuškino VDU/ASU komandą, vėliau 4:2 įveikė KTU futbolininkus, 0:1 nusileido VDU/ŠA komandai ir galiausiai lygiosiomis 2:2 sužaidė su LSU komanda, kuri, nors ir surinko tiek pat taškų, užėmė antrą vietą.  VU komanda turėjo geresnį įmuštų ir praleistų įvarčių santykį (+7 prieš -1).

Rezultatyviausiu turnyro futbolininku tapo VU atstovas Liutauras Rimkus, o taip pat, buvo renkamas ir kiekvienos komandos geriausias žaidėjas. Jais tapo Vytas Kereišis (VU), Jonas Ulberkis (LSU), Povilas Malakas (KTU), Domantas Mazgys (VDU/ŠA) ir Saimonas Kupstaitis (VDU/ASU).

„Turnyras buvo labai permainingas. Pirmąją dieną buvome kupini energijos ir varžovus iš Kauno įveikėme gana nesunkiai, nors rungtynės su KTU nebuvo lengvos. Antrąją dieną viskas vyko visai kitaip – žaidimas klijavosi sunkiai, turėjome nemažai neišnaudotų progų, o sėkmė nuo mūsų tarsi nusisuko. Vis tik, pirmąją vietą lėmė užsispyrimas, komandinis darbas ir tvirtas charakteris“,- teigė geriausiu VU žaidėju išrinktas V.Kereišis.

Pats studentas pripažino, kad tokio įvertinimo nesitikėjo ir liko labai nustebintas.

„Labai nustebau, nes apie tokį įvykių posūkį nebuvau pagalvojęs. Taip pat, tai turbūt pirmas toks įvertinimas mano gyvenime ir tai visai suprantama, nes visą laiką žaidžiau vidurio gynėjo pozicijoje. Šis kartas buvo ne išimtis, o pripažinti vidurio gynėją geriausiu yra retas reiškinys. Man tai labai svarbus įvertinimas, kuris įrodo, kad darbu treniruotėse galima pasiekti norimų rezultatų“,- motyvacijos nestokojo gynėjas.

Galutinė komandų rikiuotė:

  1. VU
  2. LSU
  3. KTU
  4. VDU/ŠA
  5. VDU/ASU

Leave a Reply