KTU antroje mačo pusėje palaužė VU

Kauno technologijų universitetas (KTU) Lietuvos studentų futbolo lygoje (LSFL) iškovojo trečią pergalę šiame sezone ir namuose rezultatu 2:1 (0:0) įveikė Vilniaus Universitetą (VU).

Pirmoje mačo pusėje aikštėje vyko lygi kova ir nei vienai, nei kitai komandai pasižymėti taip ir nepavyko, nors progų tam buvo.

Visas veiksmas persikėlė į antrą kėlinį, kurio pradžią tobulai sužaidė aikštės šeimininkai. 55-ąją minutę KTU į priekį išvedė legionierius Davide Piantoni, o vos po dviejų minučių persvarą padvigubino Arnoldas Trakšelis.

Svečiai iš Vilniaus po tokių smūgių buvo prislėgti, tačiau vėl kilo į kovą ir siekė lyginti rezultatą. 78-ąją minutę puikų baudos smūgį iš toli realizavo po keitimo aikštėje pasirodęs Deividas Maciulis, kuris jau per pridėtą laiką galėjo tapti ir Vilniaus ekipos didvyriu. Futbolininkas gavo tikrą dovanėlę ir atsidūrė vienas prieš varžovų vartininką, tačiau įmušti nesugebėjo ir rungtynės baigėsi KTU pergale rezultatu 2:1.