LSU treneris T.Vilkevičius: „Mano žaidėjai – kiekvieno trenerio svajonė“

Kol didysis studentų futbolas atostogauja, Lietuvos Studentų Salės Futbolo Lygoje buvo sužaista nemažai rungtynių, kuriose reikalus ryškinosi Kauno pogrupio komandos: LSU, KTU, VDU ir ASU.

Kol kas lentelės viršūnėje su 7 taškais rikiuojasi LSU rinktinė, sužaidusi lygiosiomis su VDU komanda ir įveikusi ASU bei KTU. Vos vienu tašku mažiau surinkę yra ASU studentai. Treti – KTU su 3 taškais. 1 tašką kol kas turi VDU rinktinė.

Kauno pogrupio komandos išsiaiškinusios tarpusavyje jau laukia svečių iš Vilniaus bei Šiaulių/ Klaipėdos pogrupių, tačiau tuose regionuose tvarkaraštis kiek vėlyvesnis. Komandos likusiuose pogrupiuose nesužaidė nei vienų rungtynių. Tuo metu Kauno universitetai surinkę daugiausiai taškų (LSU ir ASU) pateko į finalinį ketvertą ir jau laukia savo likusių varžovų iš kitų pogrupių.

Belaukiant pirmųjų susitikimų Vilniaus ir Šiaulių/ Klaipėdos grupėse, pakalbinome Kauno pogrupio lyderius ir išsiaiškinome pikantiškiausias detales iš sužaistų rungtynių.

LSU treneris Tadas Vilkevičius didžiuojasi savo komandos rezultatais ir kartu su jais tiki, jog sėkmė neapleis ir didžiajame finale:

Kaip apibendrintumėte Kauno pogrupio susitikimus prieš kitus Kauno universitetus? Kas sekėsi, kas nesisekė? Kaip atrodė kitos komandos?

Kauno pogrupyje visi universitetai buvo labai panašaus pajėgumo. Tai įrodo rungtynių rezultatai ir tai, jog klausimas, kas žais finaliniame ketverte buvo atviras iki pat paskutinės akimirkos. Mano nuomone, Kauno pogrupio universitetai žaidė bene stipriausių sudėčių, todėl rungtynių lygis buvo tikrai geras.

Mūsų komandai nebuvo nei vienų lengvų rungtynių. Kiekviename susitikime vaikinai aikštėje turėjo įdėti labai daug pastangų, atiduoti daug jėgų. Pirmose rungtynėse šiek tiek trūko vienas kito supratimo, susižaidimo, o tai neleido parodyti visko, ką sugebame. Vėliau įvedėme į savo žaidimą keletą taisyklių, turėjome tam tikrus susitarimus ir pakeitėme žaidėjų rotaciją rungtynių metu.

Manau, kad buvome labai drausminga ir disciplinuota komanda. Taip pat esame labai vieningi, vienas kitu tikime ir pasitikime. Kiekvienas žaidėjas atiduoda širdį vardan komandos. Manau, kad visa tai buvo pagrindinės priežastys lėmusios tai, jog nepralaimėjome nei vienų rungtynių ir užėmėme pirmą vietą pogrupyje.

Ne kartą esu sakęs savo žaidėjams, jog treneriui didžiausias džiaugsmas yra turėti tokius žaidėjus kaip jie. Jie – kiekvieno trenerio svajonė. Kartais mūsų žaidėjai tiesiog patys nesupranta kokie geri jie yra ir dėl to, momentais pristinga pasitikėjimo savo jėgomis.

Su kokiais didžiausias sunkumais susidūrėte rungtynių metu?

Asmeniškai man, tai buvo pirmoji rimta pažintis su salės futbolu, todėl, kai turi žaidėjus, kurie žino ką daro, kartais reikia tiesiog netrukdyti žaisti, juos paraginti ir palaikyti žaidybine drausme.

Ar tikite savo komanda ir ką galvojate apie kitus pogrupius, kur kol kas nėra niekas sužaista? 

Net neabejoju, kad visos komandos kituose pogrupiuose bus labai panašaus lygio, todėl, kad ir kas pateks į finalinį ketvertą bus velniškai stiprūs varžovai. Tačiau mūsų komanda yra labai vieninga, pasitikime vieni kitais ir besąlygiškai tikime savo jėgomis bei galimybėmis tapti čempionais“, – pagyrų savo žaidėjams neslėpė T. Vilkevičius.

 

 

Leave a Reply