P.Grigonio taurę laimėjo VDU studentai

Penkios Lietuvos universitetų rinktinės savaitgalį LFF stadione aiškinosi, kuri 8×8 turnyre iškovos LSFL garbės prezidento Povilo Grigonio taurę. Turnyras vyko rato sistema, nugalėtojais tapo Vytauto Didžiojo universiteto studentai, per ketverias rungtynes iškovoję tris pergales bei sykį sužaidė lygiosiomis.

„Visų pirma, sveikinimai nugalėtojams, kurie nuo pirmųjų turnyro rungtynių užtikrintai ėjo titulo link. Taip pat noriu pasidžiaugti, kad ne tik nugalėtojai, bet ir kitos komandos turėjo puikią galimybę pasiruošti antrajam sezono ratui“, – sakė LSFL prezidentas Rimantas Turskis.

VDU čempionato starte 3:0 nugalėjo Vilniaus Gedimino technikos universiteto komandą, vėliau 1:0 – Kauno technologijos universitetą, o dar vėliau 3:0 – Mykolo Romerio universitetą. Paskutinėse rungtynėse kauniečiams užteko lygiųjų, kurias jie pasiekė žaisdami su Vilniaus universitetu.

Antroji vieta turnyre atiteko Giedriaus Barevičiaus treniruojamai Vilniaus TECH komandai. Pastaroji atstiesė po triuškinamos nesėkmės būsimiems nugalėtojams bei iškovojo tris pergales paeiliui.

Trečioje vietoje liko VU, ketvirtoje – KTU, penktoje – MRU studentai. Rezultatyviausiu žaidėju tapo triskart pasižymėjęs čempionų atstovas Reinas Batutis. Taip pat  buvo apdovanoti ir kiekvienos komandos geriausi žaidėjai: Džiugas Omelevičius (VU), Domas Račkauskas (VDU), Danielius Liaudanskis (KTU), Andrei Moskalenko (MRU), Matas Kalėda (Vilniaus TECH).

Balandžio mėnesį LSFL tęs pagrindines varžybas. priminsime, kad po pirmojo rato su 10 taškų pirmauja VU. Toliau komandas skiria vienas taškas: KU – 9, VDU – 8, Vilniaus TECH – 7, LSU – 6. Čempionato autsaideriai KTU futbolininkai yra iškovoję vos 1 tašką.