LSFL starte – KTU nepasigailėjo LSU 2017.09.20 11:28

Antradienį startavo 2017-2018 metų Lietuvos studentų futbolo lygos pirmenybės. Sezono atidarymo rungtynės Kauno Technologijos Universiteto (KTU) komanda rezultatu 5:0 (2:0) sutriuškino Lietuvos Sporto Universiteto (LSU) rinktinę.

Jau pačioje rungtynių pradžioje KTU pradėjo įrodinėti savo pranašumą ir ilgai netrukus išsiveržė į priekį. 9-ąją rungtynių minutę pasižymėjo dar praėjusiais metais Pirmoje šalies lygoje rungtyniavęs Arvydas Miklovis.

30-ąją minutę KTU pranašumas padidėjo dar labiau – LSU vartus nuginklavo taip pat Pirmos lygos patirties turintis Ovidijus Dobrovolskas.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui, trečią KTU įvartį įmušė Kauno „Vytyje“ pernai žaidęs Benas Kudirka, o 79-ąją minutę rezultatą jau nepadoriu pavertė KTU legionierius iš Turkijos Selimas Dundaras.

87-ąją minutę prieš save antrą geltoną kortelę išvydo LSU futbolininkas Skirmantas Šestavickas, o tuo pasinaudojęs A.Miklovis įmušė ir antrą savo įvartį.