VU užtikrintai nugalėjo VGTU

Vilniaus universiteto studentai 3:0 įveikė Vilniaus Gedimino Technikos Universiteto komandą bei įsirašė antrąją pergalę šių metų pirmenybėse. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Francas Nebeolisah, vieną – Artūras Karasiovas.

Šių rungtynių baigtis buvo išspręsta per pusę pirmojo kėlinio, kai VU pelnė antrąjį įvartį. Likusi dvikovos dalis tapo formalumu.

Su žymiai didesne energija rungtynes pradėję Rimanto Turskio uždirbo greitą 11 metrų baudinį, kurį užtikrintai realizavo F.Nebeolisah. Įvartis vaizdo aikštėje nepakeitė – ir toliau VGTU nieko negalėjo prieš pastatyti geriausias sezono rungtynes žaidusią VU komandą.

„Šiandien viskas buvo blogai. Reikia pripažinti, kad pritrūko ir energijos, ir noro žaisti geriau. Kodėl trūko? Nežinau, negaliu įlįsti jų galvas, tačiau faktas, kad reikia daryti išvadas“, – po rungtynių sakė VGTU treneris Giedrius Barevičius.

VGTU – VU 0:3. Giedrius Barevičius

Posted by LSFL on 2019 m. spalio 17 d., ketvirtadienis

Po keturiolikos minučių krito ir antrasis įvartis, po kurio rungtynių tempas stipriai nukrito. VU – nereikėjo, VGTU – negalėjo.

„Be abejo, nesinorėjo lėkti išdegusiomis akimis ir rizikuoti. Žaidėme taip, kaip reikalavo situacija. Apskritai, esu patenkintas ir rungtynėmis, ir rezultatu“, – sakė Rimantas Turskis.

VGTU – VU 0:3. Rimantas Turskis

Antrasis rungtynių kėlinys išsilygino. Tačiau jis labiau priminė draugiškas rungtynes. Kelias pusproges sukūrė VGTU komanda, tačiau kėlinį vainikavo gražus F.Nebeolisah po kampinio įmuštas įvartis galva.