VU užtikrintai nugalėjo VGTU

LSFL ketvirtojo turo rungtynėse Vilniaus Universiteto studentai 4:0 sutriuškino VGTU ekipą bei iškovojo trečią pergalę iš eilės. Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Liutauras Rimkus, kartą pasižymėjo Francas Nebeolisah.

VGTU į rungtynes atvyko be vartininko ir tai buvo juntama labai aiškiai nuo pat susitikimo pradžios. Sužaidus kiek daugiau nei tris minutes krito ir pirmasis rungtynių įvartis.

“Ne tik vartininko neturėjome. Mes susiduriame su siaubinga problema – nesusirinkimu į rungtynes. Deja, aš studentų priversti negaliu”, – pralaimėjimą komentavo VGTU treneris Giedrius Barevičius.

Po L.Rimkaus įmušto pirmojo įvarčio VU ir toliau spaudė varžovus, toliau kūrė progas ir toliau buvo ryškesnė komanda aikštėje.

“Buvo gal viena atkarpa, kai VGTU ilgiau palaikė kamuolį, bet iš esmės, sakyčiau, kad visiškai pelnytai laimėjome. Įmušėme keturis įvarčius, galėjome įmušti dar tiek pat”, – po dvikovos sakė VU treniruojantis Rimantas Turskis.

Pirmojo kėlinio viduryje L.Rimkus įformino dublį. Pirmajame kėlinyje daugiau įvarčių įmušta nebuvo. Iškart po pertraukos VGTU ekipoje buvo atliekami vienas po kito keitimai ir lygių skirtumas aikštėje dar labiau išryškėjo.

“Pagal pirmą kėlinį buvo aišku, kad nepavysime varžovų, tad norėjau, kad bent visi pasižaistų”, – tokį sprendimą komentavo G.Barevičius.

Leave a Reply